download free joomla template

Joomla photo gallery Joomla photo gallery Joomla photo gallery
joomla 1.5 slideshow template

Sweet Abduction Template

our big template
joomla 1.5 slideshowjoomla 1.6 slideshow modulejoomla 1.7 slideshowjoomla 2.5 slideshow

GoboSlide slideshow module

our slideshow module

joomla 1.5 galleryjoomla 1.6 gallery componentjoomla 1.7 galleryjoomla 2.5 slideshow

Photoon Photo Gallery

our joomla gallery module


Joomla slayt gösterisi ve galeri modülleri.

Burada joomla için en iyi slayt gösterisi ve galeri modülleri bulunmaktadır. Bizim odak kullanılabilirlik, basitlik ve web sitenize uygun modülleri değiştirme yeteneği üzerinde her zaman.


Galerileri ve slayt gösterileri indirin ücretsiz sürümleri ve size uygun olup olmadığına bakın. Ücretsiz sürümleri gibi onlar tam sürümleri kadar tercihleri ​​yok. goboslide_mini
Biz sizin ihtiyacınızı karşılayacak umut joomla için üç farklı modülleri var. İlk kadar bizim GoboSlide olduğunu. Bu modül güçlü değiştirilebilir bir slayt gösterisi bulunmaktadır. Görüntülemek boyutunu seçin, görüntüyü bir sayfaya bağlantılı olmalıdır olup olmadığını belirtmek istediğiniz resimleri seçin. Size ilk modülünün bizim ücretsiz sürümü denemenizi öneririz.
Hakkında daha fazla bilgi burada GoboSlide okuyun. jGalleria joomla gallery module
Sonraki modülü galerisi. Bu görüntüler görüntülenecek ve bu kadar jGalleria ve ekleme boyutunu, denir. Küçük otomatik olarak oluşturulur. ilk ücretsiz sürümünü deneyin ve bu galeride size uygun olup olmadığına bakın.
Burada jGalleria hakkında daha fazla bilgi. Fotogalleri joomla photoon gallery modul
Son joomla bileşeni galerisi. Galeri ve Photoon Galeri denir olabildiğince basit şekilde tam Sides galerileri yapmak için tasarlanmıştır. Sadece galeri oluşturulur ile resimlerinizi bir menü klasörü seçin. Tüm küçük bileşeni tarafından oluşturulur ve siz boyutu, kare, genişlik ve küçük yüksekliği seçebilirsiniz. Ve büyük resmi oluşturan kendisini kullanıcının kendi ekranı geçmemesi bakın. Bu bileşen fotoğraflar için idealdir.
Burada Photoon Galerisi hakkında daha fazla bilgi edinin.

 


Banner

Photoo Template

f_mini_photo_template

Slideshow Module

Joomla slideshow module

Photo Gallery Component

Joomla photo gallery component

Sweet Abduction

Joomla template Sweet Abduction with Slideshow

Eqologica

Joomla template Eqologica

Media Prime

Joomla template Media Prime with slideshowwww.joohopia.com is not affiliated with or endorsed by the Joomla! Project or Open Source Matters. The Joomla! name and logo is used under a limited license granted by Open Source Matters the trademark holder in the United States and other countries.